Policjanci szukają zegarka z autografem Roberta Kubicy

Policjanci z wydziału do zwalczania przestępczości przeciwko mieniu, szukają zegarka Certina o wartości 4 tysięcy złotych z autografem Roberta Kubicy. Pokrzywdzony zostawił go w jednej z toalet w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. Funkcjonariusze poszukują również mężczyzny, którego zarejestrował monitoring, a który zabrał zegarek.

Zdarzenie miało miejsce 21 października br. około godziny 16 w Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu (toaleta przy restauracji McDonald’s). Pokrzywdzony mył ręce, zdjął zegarek i pozostawił go na toaletce. Zapomniał o nim i wyszedł. Kiedy wrócił zegarka już nie było. Kamera monitoringu zarejestrowała mężczyznę, który znalazł kosztowny czasomierz. Na nagraniu widać, jak mężczyzna bezskutecznie szuka właściciela i w rezultacie go przywłaszcza.

Cechy zegarka: srebrny z czarnym cyferblatem i czerwoną oprawą wokół niego oraz czerwonym, grawer autografu Roberta Kubicy, nr seryjny C013.417.27.207.00 – 0033.

Wszystkie osoby, które mogą wiedzieć, w czyim posiadaniu jest zegarek, prosimy o kontakt z prowadzonym postępowanie pod numerem tel. 55 230 16 29, 55 230 16 20.

Jakub Sawicki 
Zespół Prasowy KMP w Elblągu

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register