Policjanci zatrzymali kierowcę, który przewoził narkotyki

Policjanci patrolowo-interwencyjni podczas kontroli drogowej znaleźli narkotyki w saszetce, którą miał przy sobie kierujący autem mężczyzna. Funkcjonariusze postanowili przeszukać również samochód, którym kierował 33-latek. W aucie również znaleziono narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany.

Była godzina 19.55 gdy policjanci pełniący służbę postanowili skontrolować jadącego ul. Tysiąclecia peugeota. Za kierownicą auta siedział 33-latek. Mężczyzna w trakcie kontroli był bardzo nerwowy. Policjanci podejrzewali, że chce coś ukryć. W biodrowej saszetce, którą miał założoną znaleźli plastykowy pojemnik z ośmioma foliowymi zawiniątkami. We wszystkich znajdował się biały proszek.

W wyniku sprawdzenia testerem okazało się, że jest to amfetamina. Policjanci przeszukali również auto 33-latka. Tu również znaleziono kolejne zawiniątka oraz słoik. W aucie było łącznie 17 foliowych woreczków z suszem roślinnym. Po zbadaniu testerem okazało się, że jest to marihuana. 33-latek trafił do policyjnego aresztu a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Mężczyzna może odpowiadać za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Ustawa przewiduje za to karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register