Policjanci zatrzymali miłośnika czekolady

Policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę, który kradł towar w samoobsługowych sklepach spożywczych. Jego łupem padały m.in. czekolady i to w dość sporej ilości. Jednorazowo potrafił wynieść towar o wartości nawet 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Kolejny raz policyjna praca z materiałem z monitoringu zakończyła się zatrzymaniem złodzieja. Był nim 34-letni mężczyzna, który kradł towar w spożywczych sklepach samoobsługowych na terenie Elbląga. Gdy podczas jednej z kradzieży ekspedientki próbowały zatrzymać 34-latka, ten aby nie oddać zabranych z półek czekolad, uderzył jedną z kobiet. Policjanci oglądający materiał z monitoringu natknęli się na rozpoznanego wcześniej 34-latka, gdy ten przechodził przez jezdnie w miejscu niedozwolonym.

Zaczęli go gonić krzycząc „Policja”. Zatrzymany mężczyzna, który był już wcześniej notowany za inne przestępstwa był przekonany, że to reakcja na złamanie przepisów drogowych. Chwilę później zrozumiał do jakiej sprawy został zatrzymany. Mężczyzna odpowie teraz za kradzieże oraz za określoną w Kodeksie Karnym kradzież rozbójniczą. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawiania wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register