Policjanci ze Stegny uratowali życie elblążaninowi. Jak do tego doszło?

Dzisiaj w nocy do patrolu policji ze Stegny podjechał samochód. Kierowca wysiadł, zdążył tylko powiedzieć, że źle się czuje, że drętwieją mu kończyny, po czym osunął się na ziemię. Funkcjonariusze natychmiast podjęli reanimację i wezwali karetkę. To uratowało życie elblążaninowi. 67-latek trafił do szpitala.

Dzisiaj przed godziną 1:00 do policjantów z Posterunku Policji w Stegnie, którzy wykonywali inne czynności służbowe w miejscowości Rybina podjechał opel. Z samochodu wyszedł kierujący jak się później okazało 67-latek z Elbląga. Mężczyzna oświadczył, że odczuwa bardzo silny ból w okolicach pleców, zaczynają drętwieć mu kończyny, a po chwili zaczął się osuwać na drogę.

Policjanci udzieli mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego. Dalej 67-latek trafił już do szpitala z zagrożeniem życia i zdrowia. Policjanci zajęli się też pojazdem, którym kierował 67-latek z uwagi na fakt, że w środku znajdował się znacznej wartości sprzęt telekomunikacyjny.

 Pojazd trafił na parking policyjny i został już przekazany innym pracownikom firmy telekomunikacyjnej. Szybka reakcja policjantów doprowadziła do uratowania życia i zdrowia mężczyzny, bo dalsze kierowanie pojazdem w takim stanie mogło doprowadzić do tragedii na drodze.

źródło: Policja Nowy Dwór Gdański

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register