Policjanci zlikwidowali domową plantację

Domową plantację konopi indyjskich zlikwidowali stołeczni policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli sadzonki oraz sprzęt potrzebny do ich hodowli. Dochodzeniowcy z Bielan już przedstawili zarzuty trzem mężczyznom. Stanisław O., Mirosław C. i Michał Z. odpowiedzą teraz za uprawę środków odurzających i ich przetwarzanie.

Policjanci z wydziału ds. odzyskiwania mienia Komendy Stołecznej Policji uzyskali informację, że w jednym z lokali mieszczących się na terenie Bielan może znajdować się domowa plantacja konopi indyjskich. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, a gdy weszli do mieszkania poczuli charakterystyczny zapach marihuany.

Okazało się, że w pokoju znajdują się namioty wraz z całym sprzętem potrzebnym do hodowli krzewów marihuany, a w środku znajdują się krzaki konopi indyjskich. Oprócz tego jeden z mężczyzn posiadał przy sobie marihuanę, a w jego mieszkaniu policjanci znaleźli jeszcze ponad 73 gramy suszu roślinnego.

30-letni Stanisław O., 34-letni Mirosław C. i 24-letni Michał Z. zostali zatrzymani i przewiezieni do bielańskiej komendy. Wszyscy usłyszeli zarzuty za uprawę środków odurzających oraz ich przetwarzanie. Stanisław O. odpowie jeszcze za udzielanie narkotyków, a Mirosław C. za posiadanie suszu roślinnego. Trzem mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register