Policjanci znaleźli w mieszkaniu ponad kilogram narkotyków

Policjanci ujawnili ponad 1 kg środków odurzających i substancji psychotropowych. Narkotyki były ukryte w jednym z mieszkań w powiecie braniewskim. Zatrzymano mężczyznę, u którego znaleziono również wagę elektroniczną i znaczną ilość pieniędzy. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia. Usłyszał zarzut.

Policjanci kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie, zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, ustalili, że mężczyzna z powiatu braniewskiego posiada w swoim miejscu zamieszkania znaczne ilości środków odurzających i substancji psychotropowych.

Podjęte czynności pozwoliły na zatrzymanie sprawcy oraz ujawnienie ponad 1 kg narkotyków – policjanci zabezpieczyli blisko 850 g amfetaminy, 14 g marihuany i 130 tabletek extazy.

U mężczyzny znaleziono również wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie 25 tysięcy złotych. 23-latek usłyszał zarzut. Sąd Rejonowy w Braniewie zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Grozi mu do 10 lat więzienia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register