Policjantka po służbie zauważyła pijanego kierowcę. Postanowiła zareagować!

43-letni kierowca został zatrzymany przy ul. Witosa. Mężczyzna prowadził volkswagena golfa a zatrzymała go policjantka Wydziału Ruchu Drogowego, która była po służbie. Zauważyła jednak dziwne zachowanie kierującego.

Mężczyzna jadąc golfem m.in. spowalniał ruch, zatrzymywał się na rondzie. Policjantka pojechała za nim i przy ul. Witosa zablokowała go swoim pojazdem a także zabrała kluczyki od pojazdu 43-latka. Jako że informowała dyżurnego o sytuacji, gdy jechała za wymienionym pojazdem. Na miejsce przyjechał patrol, który zatrzymał mężczyznę.

Okazało się, że ma on 2,7 promila alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami do lutego 2022 roku. 

Inny kierujący został zatrzymany przy ul. Fromborskiej. 38-latek kierował audi. Tu również okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami aktywny do września 2022 roku oraz jest pijany. Badanie alkotestem wykazało 2,26 promila alkoholu w organizmie.

Przy ul. Stary Rynek patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymał 40-latka, który kierował dostawczym Iveco. Mężczyzna miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register