Politycy PO w Elblągu. Chcieli rozmawiać z mieszkańcami – Grzegorz Schetyna wybrał Olsztyn

Kampania samorządowa już rozpoczęta. Wczoraj politycy Platformy Obywatelskiej – można by rzec liderzy tego ugrupowania pojawili się w Elblągu. PO chce walczyć o głosy w każdym większym mieście na Warmii i Mazurach.

Bartosz Arłukowicz, Jan Grabiec czy Cezary Grabarczyk – niegdyś potężni politycy obozu rządzącego, teraz odsunięci od władzy po wyborach parlamentarnych ruszyli w Polskę. Cel jest konkretny – wygrana w wyborach samorządowych. Odwiedzając Elbląg potwierdzili, że kandydatem PO na prezydenta Elbląga będzie Michał Missan, czym jasno dali do zrozumienia, że ponownej koalicji z Witoldem Wróblewskim nie będzie.

Bartosz Arłukowicz w Elblągu informował, że politycy PO będą podróżowali teraz po Polsce, aby namawiać i przekonywać obywateli do udziału w wyborach. Chcą też rozmawiać z mieszkańcami kraju o ich problemach.

Otwarte spotkanie parlamentarzystów PO z elblążanami odbyło się we wtorek w Hotelu Arbiter o godz. 17.  Tłumów elblążan nie było. Przybyli głównie działacze i sympatycy lokalnej Platformy Obywatelskiej.

Spotkanie z przedsiębiorcami zaplanowano na środę, na godz. 11.00, w Elbląskim Parku Technologicznym.

POrozmawiajmy o Polsce, o Elblągu.

Publié par Platforma Obywatelska RP w Elblągu sur mardi 13 mars 2018

 

Kolejne takie spotkania odbędą się także w Braniewie, Bartoszycach, Lidzbarku, Dziadowie, Iławie i w Nowym Mieście Lubawskim.

Lider Platformy Obywatelskiej – Grzegorz Schetyna przebywał z wizytą w Olsztynie.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register