Półkolonie w Elblągu – idealne tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Idealne półkolonie w Elblągu dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat? Tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. To tu tak małe dzieci zostaną otoczone odpowiednią opieką, zostaną im zapewnione wszystkie możliwe atrakcje odpowiednie do wieku naszych dzieciaczków. Rodzice zaś nie muszą się codziennie spieszyć aby odebrać dzieci. Nasz półkolonie w Elblągu trwają codziennie do godz. 19.00.

Wśród wielu propozycji półkolonii w Elblągu w okresie wakacji dominują te propozycje, które są skierowanie do dzieci starszych. Młodsze dzieci, w przedziale wiekowym od 3 do 10 lat nie mają wielu odpowiednio dla nich dobranych propozycji.

Na szczęście Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu organizuje półkolonie w Elblągu dla dzieci właśnie w takim wieku. Tu można już przyprowadzić na półkolonie w Elblągu dziecko w wieku 3 lat. Świetnie się nim zajmiemy i z pewnością będzie zachwycone wieloma atrakcjami dopasowanymi do jego wieku oraz oczywiście kontaktem z rówieśnikami.

Nie zapominajmy bowiem, że dzieci w tym wieku już chętnie bawią się z dziećmi w podobnym wieku, socjalizując się, ucząc współuczestnictwa w wielu zabawach. Lepiej dla nich będzie jeśli spędzą cały dzień na wspaniałym placu zabaw, z innymi dziećmi, zamiast z babcią i dziadkiem w domu czy na działce.

Niezwykłą atrakcją naszych półkolonii w Elblągu jest  olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu.

Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Dzieci już uczestniczące w półkoloniach w Elblągu korzystają ze wszystkich uroków tego wspaniałego, dobrze wyposażonego placu zabaw. Przy sprzyjającej pogodzie chętnie i często przebywają na łonie natury, wśród pagórków, drzew i wspaniałych urządzeń do zabawy i ćwiczeń fizycznych.

Mają do dyspozycji trampoliny, domek na drzewie, wigwamy indiańskie,  miejsca do zabaw w piasku, boisko do piłki nożnej, do koszykówki, stoliki i ławy. Przede wszystkim zaś to co najważniejsze, kontakt z przyrodą i możliwość zabawy na świeżym powietrzu przez cały dzień pod doskonałą opieką nauczyciele ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

Rodziców z pewnością zainteresuje fakt, że dzieci można na nasze półkolonie w Elblągu przywieźć już o godz. 7.30, a odebrać do godz. 19.00. Ponadto rodzice mają do dyspozycji dogodny dojazd oraz przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Więcej o naszych półkoloniach w Elblągu przeczytacie tu: półkolonie w Elblągu

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Odwiedź nas na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Zadzwoń do nas: 515 406 883

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register