Półkolonie w Elblągu. Najlepsze w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Kiedy większość przedszkoli w mieście w okresie wakacyjnym jest zamkniętych, Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu nie tylko funkcjonuje, ale również organizuje dla dzieci z Elbląga i okolic półkolonie wakacyjne.

Na półkolonie w Elblągu mogą przyjść dzieci nie tylko uczęszczające na co dzień do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, ale również z innych placówek przedszkolnych oraz dzieci z klas 1,2,3 szkoły podstawowej.

Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas – sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30.

Na półkoloniach w Małym Europejczyku dzieci mają zapewnione:

  • pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),
  • fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30,
  • liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,
  • wspaniałe atrakcje w salach zabaw,
  • aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku,
  • w piątki „Pidżama Party” – dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.30.

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Przypominamy, że w „Małym Europejczyku” funkcjonuje również żłobek oraz doskonale przygotowująca do edukacji szkolnej klasa zerowa. Dzieci można zapisać do żłobka, przedszkola i zerówki w „Małym Europejczyku” w każdej chwili.

Odwiedź nas również na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

www.malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register