„Polski e-bazarek” w Elblągu. Co będzie się działo?

Coraz częściej zwracamy uwagę na jakość kupowanych produktów. Chcemy, aby były one zdrowe, dobrej jakości i chcemy wiedzieć skąd pochodzą. Pandemia utrudnia to zadanie, ale odpowiedzią na te oczekiwania konsumentów jest „Polski e-bazarek”.

To targi organizowane przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa, które w najbliższy weekend zawitają do Elbląga. Na Starym Mieście stanie ponad 30 stoisk, na których będzie można kupić regionalne i tradycyjne produkty (chleby, wędliny, sery, rękodzieło) pochodzące z Warmii i Mazur, Podlasia oraz województwa kujawsko-pomorskiego.

Targi to nie tylko możliwość zakupów, ale również promocja produktów regionalnych wytwórców, producentów, osiągnięć kół gospodyń wiejskich. To także okazja poznania różnorodnych produktów i historii jaka za nimi stoi – często przekazywanej z dziada pradziada, stąd niepowtarzalność smaków i oryginalne receptury.

Plan targów:

25.09.2021 r. (sobota)

9:00 – 16.00 – zwiedzanie stoisk wystawowych

13:00 – uroczyste otwarcie wydarzenia pn. „Polski e-bazarek szansą promocji lokalnych producentów rolnych” Konkurs na „Najciekawsze stoisko”

16:00 – zakończenie targów

17:00 – uroczysta gala: otwarcie gali – przywitanie uczestników – Dyrektor WMODR, wystąpienia okolicznościowe gości – podsumowanie konkursu na „Najciekawsze stoisko”.

26.09.2021 r. (niedziela)

9:00-16.00 zwiedzanie stoisk wystawowych.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register