Pościg na parkingu przed “Ogrodami”. Kierowca zaczął uciekać na widok policji

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 19-letni mieszkaniec Elbląga, który został zatrzymany w miniony piątek na parkingu przed centrum handlowym w Elblągu. Mężczyzna na widok patrolu policji zaczął uciekać. Został zatrzymany, a w jego kieszeniach i w plecaku, funkcjonariusze znaleźli woreczki z marihuaną.

Łączna waga zabezpieczonego narkotyku to 85 gramów. Przyznał się do zarzutów. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Interwencja miała miejsce w miniony piątek (1 marca) około godziny 10. Na parkingu Centrum Handlowego Ogrody w Elblągu policjanci zatrzymali do kontroli audi a3. Z auta wysiadł młody mężczyzna, który nagle zaczął uciekać. Chwile później został zatrzymany, a w jego kieszeniach i w plecaku, policjanci znaleźli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Okazało się, że to marihuana i to wcale w niemałej ilości, bo aż 85 gramów.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register