Poszkodowany rowerzysta. Sam był sobie winien

Ratownicy medyczni interweniowali w sprawie poszkodowanego rowerzysty. Tym razem jednak przyczyną obrażeń nie była kolizja z samochodem, ale…alkohol. Mężczyzna był tak pijany, że spadł z roweru i rozbił sobie głowę.

– Zatrzymany do kontroli rowerzysta był tak pijany, że spadł z roweru i rozbił głowę. Potrzebna była pomoc lekarzy. 35-latek jechał swoim jednośladem ulicą Steffena w Pasłęku. Zdarzenie miało miejsce wczoraj około 13.00. Pasłęczanin miał 3,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci skierują do sądu wniosek o ukaranie rowerzysty. Stwarzał śmiertelne zagrożenie nie tylko dla samego siebie – informuje Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP Elbląg.

Weekend tym razem był dość spokojny dla elbląskich stróżów prawa. Policjanci w miniony weekend interweniowali 188 razy. Podczas tych interwencji wylegitymowano ponad 461 osób i zatrzymano 2 poszukiwanych. 23 osoby przewieziono do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę.

W czasie weekendu miało miejsce 15 kolizji drogowych. Nie odnotowano żadnego wypadku. Nie odnotowano również zdarzeń podczas sobotniego meczu, który zabezpieczali policjanci.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register