Potworna zbrodnia w Elblągu. Zabójca był pod wpływem środków odurzających

35-latek brutalnie zabił swojego znajomego, który przyszedł odwiedzić go w mieszkaniu przy al. Tysiąclecia. Mężczyzna zadał 38-latkowi kilkanaście ciosów w głowę i twarz. Użył do tego kuchennego tłuczka do mięsa. Ofiara zmarła na miejscu. Sprawca w chwili zatrzymania był pod wpływem środków odurzających.

O tym tragicznym zdarzeniu już informowaliśmy tu: http://fakty.elblag.pl/makabra-zamordowal-kolege-tluczkiem-do-miesa/ 

Teraz wiadomo więcej o przebiegu zbrodni.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 lipca w godzinach popołudniowych. Między znajomymi mężczyznami doszło do sprzeczki, która zakończyła się tragicznie.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni Przemysław K. zadał swojemu 38-letniemu znajomemu, który go odwiedził, szereg ciosów tłuczkiem do mięsa m.in. w głowę, kark, twarz – mówi prokurator rejonowy w Elblągu Jarosław Żelazek. – Zaatakowany mężczyzna zmarł na miejscu. Napastnik został zatrzymany, ale w związku z podejrzeniem, że był pod wpływem środków odurzających, jego przesłuchanie nie było możliwe. Później jednak przyznał się do zarzucanego czynu i złożył wyjaśnienia.

We wtorek została przeprowadzona sekcja zwłok 38-latka. Prokuratura Rejonowa w Elblągu wystąpiła do sądu z wnioskiem o zastosowanie wobec Przemysława K. tymczasowego aresztowania. Oskarżonemu za zabójstwo grozi karą nie krótszą niż 8 lat, do nawet dożywocia.

Źródło: se.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register