Potworny wypadek pod Fromborkiem. W samochodzie spłonął mężczyzna

Policja i prokuratura badają okoliczności tragicznego wypadku na zamkniętym z powodu remontu odcinku drogi Braniewo – Frombork. Zginął w nim 27-letni mężczyzna – informuje RMF.

Jak poinformowała podkom. Jolanta Sorkowicz z braniewskiej policji, po godz. 3.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że na moście budowanym nad rzeką Bauda, na zamkniętym dla ruchu z powodu remontu odcinku drogi wojewódzkiej nr 504 płonie “jakieś urządzenie”.

Okazało się, że pali się samochód osobowy, który z nieznanych przyczyn uderzył w betonową konstrukcję mostu – relacjonowała. Pojazd spłonął doszczętnie razem z kierowcą – dodała.

Policja ustaliła, że kierowcą samochodu był 27-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego. Mężczyzna jechał sam.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni kierowca uderzył najpierw w metalową konstrukcję nowo budowanego mostu, a a następnie jego samochód stanął w płomieniach. Pojazd spłonął doszczętnie z kierowcą w środku.

Na miejscu pracowała policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki, prokuratorem oraz biegłym z zakresu ruchu drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca na prostym odcinku drogi uderzył w metalową konstrukcję mostu, a następnie jego auto zapaliło się. Policyjne dochodzenie wyjaśni teraz wszelkie szczegóły tego wypadku.

Fot. PSP Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register