Powrót zimy. Na „siódemce” doszło do wielu wypadków

Nagły powrót zimy i ciężkie warunki atmosferyczne spowodowały wiele wypadków i kolizji na drodze krajowej nr 7. O tym co się działo informują strażacy z Nowego Dworu Gdańskiego.

O godzinie 16:20 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim otrzymał zgłoszenie o uderzeniu przez kierującego samochodem osobowym w barierę energochłonną w miejscowości Stare Babki na drodze krajowej nr S7 na pasie drogowym w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Ruch odbywa się jednym pasem.

Należy dodać, że jako pierwsi na miejscu byli strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej z 22. Baza Lotnictwa Taktycznego z Malborka, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili wsparcia uczestnikom zdarzenia.

– Kolejne zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16:36 o zderzenie sześciu samochodów osobowych w miejscowości Cyganek na drodze krajowej nr S7 w kierunku Gdańska. Jedna z osób uczestniczących w zderzeniu, po przebadaniu przez przybyły na miejsce ZRM, nie wymagała dalszej hospitalizacji. Ruch całkowicie zablokowany – informowali strażacy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Następne zgłoszenie wpłynęło o godzinie 17:32 dotyczące zderzenia dwóch samochodów osobowych w miejscowości Dworek na drodze krajowej nr S7 w kierunku Warszawy. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Ruch odbywa się jednym pasem.

Na podstawie informacji Straży Pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register