Powstają Polskie Drużyny Strzeleckie

Tylko samodzielne oddziały są w stanie odstraszyć i skutecznie bronić kraj przed agresorem…

Zegary w Stanach i Rosji ustawione są na minutę przed dwunastą…

Albo się przygotujemy albo zginiemy…


Na ostatniej konferencji dotyczącej Obrony Narodowej w Sejmie 5 marca, na którą zaproszone zostały organizacje paramilitarne, między innymi Polskie Drużyny Strzeleckie, przedstawiono nam faktyczną siłę naszej armii zawodowej. Jesteśmy w stanie skutecznie bronić się na obszarze jednego województwa i dodatkowo mamy podpisaną umowę z NATO, że w razie agresji na naszym terytorium NATO ma trzy dni aby zareagować. Ale jeśli agresorem będzie np. Rosja to armia rosyjska jest w stanie przejść w ciągu trzech dni do Odry.

Komendant Naczelny PDS opracował Doktrynę Wojenną (Totalna Obrona Narodowa). Mogliśmy ją wprowadzać skutecznie od lat, lecz poprzednie władze nie były zainteresowane, a obecne zamierzają wprowadzić coś co nie zda egzaminu.

W związku z zaistniałą sytuacją proszę, abyście przemyśleli i zaakceptowali plan inicjatywy oddolnej zakładający powstanie drużyn w każdej najmniejszej gminie, a w dużych miastach po jednej drużynie na osiedle (drużyny składać się mają z 10 stałych gwardzistów w czasie pokoju + 90 ochotników w razie działań wojennych).

Budując obronę terytorialną na bazie gmin mamy pewność, że potencjalny agresor dwa razy zastanowi się czy koszty agresji nie przekroczą korzyści jakie uzyska przekraczając granice RP. Ponadto czas gotowości bojowej drużyn gminnych nie przekroczy jednej godziny, a gwardziści w ciągu 15 minut rozstawią i przygotują broń przeciwpancerną i przeciwlotniczą we właściwych miejscach znając każdy zaułek swojej gminy czy też osiedla.


Skład i uzbrojenie gminnych oddziałów


Drużyny powinny w 75% składać się ze Strzelców którzy przekroczyli 50 rok życia – dzieci odchowane i doświadczenie większe.

Uzbrojenie w każdej gminie to sto karabinów automatycznych i dziesięć snajperskich, granaty i miny (ilość zależna od terenu na którym jest położona gmina), przenośne wyrzutnie przeciwpancerne i przeciwlotnicze.

Koszty utrzymania gminnych drużyn powinna ponosić gmina, dzięki temu społeczności lokalne baczniej będą się przyglądać kogo wybierają do władz samorządowych.
Jeśli jesteś za tym rozwiązaniem, daj akces, jeśli nie, to lepiej dla ciebie i twojej rodziny jak wyjedziesz na emigrację i wrócisz po wojnie…

Więcej o projekcie Polskich Drużyn Strzeleckich na stronie: http://pdspolska.pl/

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register