Poznajesz go?

Policjanci wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w wysokości około 1300 złotych, do której doszło w sklepie. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ulicy Żytniej 36.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w dzielnicy. Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę obsługi, ukradł pieniądze w kwocie około 1300 złotych z kasy fiskalnej, po czym wyszedł ze sklepu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Informacje można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 371-87, 22 60 394-50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register