Poznajesz go?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży hondy civic. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek jednego z prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Do zdarzenia doszło między 16., a 17. czerwca tego roku przy ulicy Bagatela 16. Nieznani dotąd sprawcy ukradli warty około 60.000 złotych samochód osobowy.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek jednego z prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

Informacje, powołując się na nr sprawy KRP-PM-I-1676/16, można przekazać, dzwoniąc na numer 22/ 60 383 92, 22/60 36 734, 602 705 509 lub w formie elektronicznej, pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register