Praca dla młodzieży w wakacje

Młodzieżowe Biuro Pracy  pod patronatem Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu poszukuje osób chętnych podjęciem wakacyjnej pracy.

Jesteś osobą w wieku 15-25 lat? Uczysz się dziennie/ zaocznie? A może jesteś osobą bierną zawodową?  Nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy ? To nic trudnego – przyjdź do nas     i  skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!!

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy krótkoterminowej na następujące stanowiska: pomocnik montera wentylacji i klimatyzacji, audytor inwentaryzacji, pracownicy baru, pomoc kuchenna, pokojowa, kelner, kasjer-sprzedawca, barmanka, pracownik gastronomiczny.

 Ponadto prowadzimy rekrutacje na kurs kosmetyczki dla osób biernych zawodowo oraz nie uczących się dziennie w wieku 18-24 lata. Wszystkie osoby chętne gotowe do skorzystania z darmowego kursu zapraszamy do naszego biura lub kontaktu telefonicznego!

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomagają osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy, którzy prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin! Nie zwlekaj przyjdź już dziś!

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register