Premier Morawiecki w Elblągu zapewnił o realizacji przekopu przez Mierzeję Wiślaną

Będziemy realizować przekop Mierzei Wiślanej – powiedział podczas czwartkowego spotkania z wyborcami w Elblągu premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu zapewnił, że środki na ten cel zostały zagwarantowane w budżecie.

Morawiecki wraz z kandydatem PiS na prezydenta Elbląga Jerzym Wilkiem spotkał się z mieszkańcami tego miasta. Złożył także wieniec przy Pomniku Ofiar Grudnia 1970 na pl. Solidarności.

– Obiecaliśmy przekop Mierzei Wiślanej i ten przekop Mierzei Wiślanej będziemy robić – podkreślił szef rządu.

„Właściwie już są pieniądze w budżecie na to przeznaczone, pieniądze w budżecie rządowym, nie z budżetu europejskiego, tylko z uwagi na nasz program uszczelniania podatkowego” – dodał Morawiecki.

Padły również słowa poparcia dla posła Jerzego Wilka, kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Elbląga. – Jesteśmy w końcu w trakcie trwania kampanii wyborczej przed jesiennymi wyborami samorządowymi – powiedział premier.

DlSlanPW4AIDz0_ premier 1 premier 3 premier2

Źródło: PAP/Radio Olsztyn

3 komentarze

 • jacenty Reply

  23 sierpnia 2018 at 17:17

  Przekop , to ,,wędka”, dla wielu mieszkańców tego regionu. Kopcie wreszcie.

 • kazik Reply

  24 sierpnia 2018 at 11:08

  Nic tak posłowi Wilkowi nie wyszło jak włosy…..

 • 098 Reply

  24 sierpnia 2018 at 19:59

  Czy do jasnej cholery oprocz przekopu nie ma wazniejszych spraw?.Mieszkania!!!! dla tych ktorzy nie moga miec swojego na kredyt!!.Praca za godne warunki, basen na Spacerowej zeby mozna bylo z dziecmi isc i sie pokapac bo w tej chwili to nie ma gdzie sie pokapac.Zabezpieczenie Elblaga przed powodziami.I co malo? a wy kopiecie i kopiecie i co z tego? figa z makiem!!!!Linia tramwajowa na ”Zawade;;.Wieksza ilosc przedszkoli,zlobkow.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register