Prezydent na motocyklu. Dostał też butelkę whisky od motocyklistów /foto/

Motocykliści opanowali dziś nasze miasto z okazji oficjalnego otwarcia sezonu. Ponownie na „dwóch kołach” pojawił się prezydent Elbląga Witold Wróblewski, który od zgromadzonych motocyklistów otrzymał butelkę whisky.

Sezon zainaugurowała dziś msza w intencji motocyklistów połączona ze święceniem motorów. Po niej odbyło się święcenie motorów i parada ulicami miasta – motocykliści przejechali ul. Mostową, Wodną do Nowej, dalej w górę Teatralną , 12 Lutego,  Tysiąclecia, Grunwaldzką aż do placu obok PWSZ. Paradę poprowadził na motocyklu prezydent Witold Wróblewski.

– Dzisiejszą paradę motocyklistów prowadziłem z Panią Moniką – elblążanką, która wylicytowała przejazd podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pani Moniko raz jeszcze dziękuję za wielkie serce i wspólną przejażdżkę – mam nadzieję, że się podobała – komentował na swoim koncie na facebooku Wróblewski.

Około godz. 13.00 na placu przy PWSZ odbyła się otwarta impreza dla mieszkańców miasta.

Na miejscu na motocyklistów i motocyklistki, a także na zainteresowanych elblążan czekało wiele atrakcji. Była wojskowa grochówka, konkursy, pokazy motocyklowe, symulator stania na kole. O godz. 16 rozpocznie się koncert zespołu Ci-Ho.

fot. UM Ebląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register