Prezydent trzyma kciuki za elbląskich maturzystów

Rozpoczęły się egzaminy dojrzałości. Prezydent Witold Wróblewski wraz z Wiceprezydentem Edwardem Pietrulewiczem powodzenia życzyli maturzystom II LO. Poniżej treść życzeń skierowana do wszystkich uczniów zdających w tym roku maturę.

Drodzy maturzyści!

Rozpoczynacie najważniejszy egzamin w Waszym życiu. To pierwszy poważny krok w kierunku dorosłości. Życzę więc Wam jak najlepszego zdania matury i dostania się na wymarzone uczelnie. Niech zdobyta w elbląskich szkołach wiedza stanie się przepustką do pomyślnej przyszłości i przyniesie powodzenie w kolejnych latach.

Pamiętajcie, że nawet najbardziej śmiałe marzenia się spełniają, a sukces można osiągnąć tylko własną pracą, wytrwałością w dążeniu do celu oraz wiarą w sens pokonywania trudności. Życzę Wam, abyście złapali w żagle pomyślne wiatry i nie bali się podejmowania ambitnych wyzwań. Realizujcie swoje marzenia i pasje, zdobywajcie świat – mądrze wykorzystując przekazaną do tej pory wiedzę i umiejętności. 

Mam nadzieję, że wielu spośród Was, po zakończeniu studiów, jako dobrze przygotowani specjaliści, zwiąże przyszłość z Elblągiem i właśnie tu znajdzie zatrudnienie. 
Raz jeszcze życzę Wam powodzenia na egzaminie maturalnym oraz samych trafnych decyzji i sukcesów w dorosłym życiu.

Trzymam za Was kciuki!

Pozdrawiam 
Witold Wróblewski
Prezydent Elbląga

życzenia dla maturzystów

życzenia dla maturzystów

życzenia dla maturzystów

życzenia dla maturzystów

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register