Problemy mieszkańców Chojnowa. Burmistrz Tolkmicka odpowiada

Wczoraj opublikowaliśmy informację, którą otrzymaliśmy od mieszkańca wsi Chojnowo w gminie Tolkmicko. Mężczyzna ostro zareagował na fatalną sytuację drogi w tej miejscowości. Otrzymaliśmy również w tej sprawie odpowiedź od burmistrza Tolkmicka.

Problem z drogą w miejscowości Chojnowo zgłosił nam jeden z mieszkańców tej miejscowości. Dość ostro odniósł się do władz gminy Tolkmicko.

O tym można przeczytać tu: http://elblag24.pl/co-sie-dzieje-w-gminie-tolkmicko-trzeba-tam-miec-mocne-plecy/

W tej sprawie wystąpiliśmy więc do burmistrza tej gminy z prośbą o ustosunkowanie się do wysuwanych zarzutów.

Poniżej publikujemy odpowiedź burmistrza Tolkmicka Andrzeja Lemanowicza.

no images were found

 

4 komentarze

 • no name Reply

  25 października 2017 at 13:01

  Co tam drogi, burmistrz po przełomowych inwestycjach w gminie typu stocznia, giełda, pendolino koncentruje sie intensywnie nad kanałem do morza bałtyckiego wtedy chińczyki przypłyną do Tolkmicka i będzie to kraina mlekiem i miodem płynąca. A tak poważnie mówiąc to mieszkańcy Tolkmicka i gminy w przyszłym roku na jesień mają możliwość podziękowania władzy za dbanie o mieszkańców. Jak władza się nie zmieni to nic tylko czekać lotniska i metra w Tolkmicku.

 • Mieszkanka Reply

  25 października 2017 at 13:04

  Zgadza się do połowy wioski droga jest zrobiona a druga część niech sobie jakoś radzi.Nie ważne że dzieci idąc rano na autobus szkolny są po kolana brudne w błocie i muszą uważać by nóg nie połamć na dziurach.Pan burmistrz obiecał naprawie drogi na początku wiosny i jakoś do tej pory tego nie uczynił.Ludzie przejeżdżając przez wieś śmieją się,bo jak to wygląda.Pierwsza część jest zrobiona z chodnikami i wyjazdami na posesję a druga strona slamsy.Jeszcze trochę trzeba będzie deski wozić z sobą aby kłaść na dziury by samochodem przejechać.

 • Marian Reply

  25 października 2017 at 14:03

  O drogach można by dużo pisać. Z powodu remontu mostu w miejscowości Mojkowo (przed Gronowem Elbląskim) został wprowadzony objazd przez Karczowiska Górne, Gajewiec i Jasionno. Niech redakcja pojedzie teraz w taką deszczową pogodę tą trasą. Istna katorga dla kierowców i ich samochodów. Pobocza zwłaszcza od Gajewiec do Jasionna są tak rozjechane że niema gdzie uciekać.

 • Chojnowiak Reply

  25 października 2017 at 15:59

  Czyli Pan Burmistrz się ustosunkował… więc temat można zamknąć…

  Po co zawracać rządzącym głowę jakimś 400metrowym odcinkiem błota, na wsi traktory mają to i po błocie pojadą.

  Brawo Panie LEMANOWICZ !!! zobaczymy przy wyborach !!!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register