Protest kierowców. Będą blokowali stację Orlen również w Elblągu

Ceny paliw na stacjach benzynowych wprawiają kierowców w osłupienie, zmieniające się we wrzenie. Coraz częściej w Internecie widać informacje o akcjach, które maja wyrazić niezadowolenie kierowców, poprzez blokowanie stacji benzynowych. Taka akcja ma się odbyć również w Elblągu.

Jak czytamy na stronie ogólnopolskiej akcji blokujemyorlen.pl, kierowcy, którzy chcą zamanifestować swoje niezadowolenie ze sztucznie wywindowanych cen paliw mogą to zrobić poprzez uczestnictwo w akcji “Blokujemy Orlen”.

Protestujący mają zebrać się pod wybraną przez lokalnego organizatora akcji stacją paliw sieci Orlen, a następnie utworzyć “sztuczną” kolejkę do dystrybutorów aby przez określony czas blokować sprzedaż paliw. W trakcie protestów zachowujemy się zgodnie z prawem i słuchamy poleceń osoby koordynującej akcję.

W Elblągu taka akcja planowana jest na dzień 11 czerwca br. (sobota), w godzinach od 16.00 do 18.00 na stacji Orlen przy ul. Nowodworskiej 45.

Nie podoba nam się polityka Orlenu, który mimo kursu dolara i cen za baryłkę ropy śrubuje ceny na polskim rynku paliw. Nie jesteśmy również zadowoleni z tego jak rząd (nie)radzi sobie z tym problemem – informują organizatorzy akcji.

Więcej informacji na stronie www.blokujemyorlen.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register