“Przebojowa zima z Radiem ZET” w Elblągu

W nadchodzący weekend szykuje się zimowe szaleństwo na Starym Mieście (plac Katedralny). Wszystko za sprawą ekipy Radia ZET, która odwiedzi Elbląg. Na przybyłych gości czekać będą liczne atrakcje. Powstanie m.in. mobilne lodowisko, tor do nart biegowych, a także inne strefy aktywności dla najmłodszych. Wszystkie atrakcje będą dostępne za darmo.

Miasteczko “Przebojowej zimy z Radiem ZET” to propozycja na wspólne, rodzinne, aktywne spędzenie czasu. Będzie można pojeździć na łyżwach, korzystając z darmowej wypożyczalni sprzętu, pościgać się na biegówkach, pozjeżdżać na “pontonach” w strefie snowtubingu, a najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił na snowboardzie pod okiem instruktorów.

Dla odważniejszych przygotowano konkursy z nagrodami. Wszystko odbędzie się na matach igielitowych gwarantujących dobrą zabawę bez względu na panującą aurę. W sobotę dodatkową atrakcją będzie możliwość podpatrzenia, jak wygląda praca radiowców od kuchni.

Punktualnie o 18:00 na żywo wystartuje “Lista przebojów Radia ZET”, którą poprowadzi Adrian Nowak. Relacje z Elbląga przez cały weekend będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET.

Godziny otwarcia zimowego miasteczka Radia ZET:

  • piątek (28.01) 15:00-20:00
  • sobota (29.01) 11:00-20:00
  • niedziela (30.01) 10:00-15:00

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register