Przed nami wybory. Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu wskazuje, jak warto głosować!

Wkrótce wybory. Będziemy podejmowali decyzję ważną dla nas i dla naszych dzieci. To bardzo ważne, aby zagłosować rozsądnie, nie kierując się jedynie naszą wygodą, ale przede wszystkim dobrem naszych dzieci.  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk podpowiada już dziś jak warto zagłosować, aby nasze dzieci były szczęśliwe z życia w Elblągu.

W niedzielę odbędą się oczywiście wybory samorządowe, które zdecydują kto będzie rządził Elblągiem przez najbliższe cztery lata. Jednak przed rodzicami stoi jeszcze poważniejszy wybór – wybór najlepszego w Elblągu żłobka, przedszkola oraz klasy zerowej dla dziecka.
 

Dlaczego właśnie te wybory są takie ważne dla Was i Waszego dziecka?

Czy zdajecie sobie sprawę, że prawie 50% wszystkich swoich zdolności dziecko nabywa w wieku przedszkolnym? Natomiast 30% rozwija się w wieku wczesnoszkolnym. Co z tego wynika? To, że wybór odpowiedniego przedszkola dla Waszego dziecka jest niezwykle ważną sprawą w perspektywie jego dalszej edukacji a nawet dorosłego życia.

Właśnie w wieku przedszkolnym dziecko ma niezwykłą łatwość przyswajania wiedzy i koniecznie trzeba to maksymalnie wykorzystać dla Jego dobra. Wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu będą najlepszym startem w edukacji szkolnej Waszego dziecka.

Badania naukowe wskazują, że dziecko, które idzie do szkoły po 3-4-letniej edukacji w przedszkolu znacząco góruje nad rówieśnikiem, który do przedszkola nie chodził. Ta przepaść w rozwoju może wynosić nawet dwa lata!

Wybierając więc przedszkole dla naszego dziecka kierujmy się przede wszystkim Jego dobrem oraz perspektywą rozwoju maluszka, zapewnienia mu przedszkolnej edukacji na najwyższym poziomie, Jego bezpieczeństwem. Przy okazji jednak nie traćmy z oczu faktu, aby przedszkole zapewniało dziecku również wszechstronny rozwój, a także gwarantowało wiele atrakcji – od wycieczek, po plac zabaw, ciekawych spotkań, wydarzeń, eksperymentów, elementów edukacyjnych podanych w atrakcyjnej formie zabawy. Tak, aby dziecko po prostu lubiło swoje przedszkole.

Przy okazji wyboru przedszkola dla swojego dziecka warto poznać zalety Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu.

Nowoczesny, przyjazny dzieciom budynek i olbrzymi plac zabaw

To ważne, aby dzieci dobrze czuły się w swoim żłobku, przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu. Nie bez znaczenia jest więc sam budynek, którym taka placówka się znajduje. Nowoczesny, kolorowy, z dużymi, przestronnymi salami – z doskonałym wyposażeniem zabawowym i edukacyjnym budynek dzieciom się po prostu podoba. Powoduje to, że lubią tu być i chętnie do przedszkola wracają.

Obiekt Małego Europejczyka w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe, multimedialne, własne kino), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

Do budynku przylega także olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw przy prywatnym żłobku w Elblągu zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

Dzieci do swojej dyspozycji mają tu zjeżdżalnie, trampoliny, drewniane wigwamy, domek na drzewie, piaskownice, liczne zabawki, elektryczne samochodziki oraz stoły, przy których mogą w pogodne dni zjeść posiłki na świeżym powietrzu. Latem zaś na placu zabaw pojawiają się kurtyny wodne dla ochłody dzieci.

W Elblągu nie ma drugiego tak dużego i wspaniale urządzonego placu zabaw, na którym dzieci nie tylko się bawią, odpoczywają, ale mają tu również zajęcia edukacyjne.

Budynek elbląskiego żłobka, przedszkola i klasy zerowej został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazd, winda). Dodatkowo posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

Wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna w przedszkolu, żłobku i zerówce w Elblągu

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która uczy dzieci w wieku żłobkowym, przedszkolnym i zerowym. To zaangażowane nauczycielki specjalistki i instruktorki dbające o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

Swoją pasją inspirują dzieci do odkrywania świata przyrody, do nauki tańca, baletu, gry w szachy, tworzenia artystycznych prac, eksperymentowania i występowania na scenie. Okazują dzieciom dużo ciepła, cierpliwości i zrozumienia. Pokazują, jak radzić sobie z emocjami, organizować zabawy oraz rozwijać zdolności i pasje.

Nauczyciele posiadają bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Motywują wychowanków do odkrywania świata, dbają, by dzieci swoje poszukiwania mogły prowadzić w atmosferze szacunku, bezpieczeństwa, miłości i życzliwości.

W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Doskonałej jakości opieka i długie godziny otwarcia żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu

Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia wszechstronną opiekę nad powierzonym dzieciom dostosowując zakres zabaw i edukacji do indywidualnych ich potrzeb i umiejętności. Każde dziecko otoczone jest troską i uwagą kadry pedagogicznej tego elbląskiego przedszkola.

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu jest otwarty w godzinach od 6:30 do 19:00. Obowiązują elastyczne godziny przywozu i odbioru dzieci z placówki a rodzice nie muszą po pracy spieszyć się by zdążyć przed zamknięciem.

Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do tego żłobka w Elblągu i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu organizuje również półkolonie zimowe oraz ferie wakacyjne.

Nowoczesne formy edukacji w elbląskim przedszkolu i klasie zerowej

Innowacyjna i stojąca na najwyższym poziomie edukacja w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu powoduje, że absolwenci placówki są doskonale przygotowani pod każdym względem do edukacji szkolnej. Mały Europejczyk jest placówką artystyczno-językową, co oznacza, że duży nacisk kładziony jest tu na rozwojowe zajęcia plastyczne a nauka języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzona jest codziennie. W procesie edukacji dzieci przedszkolnych kadra pedagogiczna wykorzystuje najnowsze i najskuteczniejsze procesy przyswajania wiedzy przez dzieci.

Atrakcje i zajęcia dodatkowe w przedszkolu, żłobku i zerówce w Elblągu

W Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu dzieci po prostu nie mogą się nudzić. Każdy tydzień to ciekawe zajęcia edukacyjne – tematyczne, wycieczki całodniowe, ciekawi goście, wizyty w szkołach czy publicznych instytucjach kultury, spotkania ze zwierzątkami – żywe lekcje, imprezowe nocki w placówce. Dodatkowo dzieci uczestniczą w zajęciach jogi, judo, szachach, baletowych.

To wszystko pozwala nie tylko na prowadzenie edukacji w sposób najbardziej przyjemny dla dzieci, ale również rozwija ich zainteresowania i pasje, które zaprocentują w przyszłości.

Najlepszym Waszym wyborem i „starterem” dla Państwa pociech będzie Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.


Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33

82-300 Elbląg

Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

Tel: +48 515 406 883

Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

www.: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

YT: https://www.youtube.com/@mayeuropejczyk3443

FB: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register