Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu – cudowne miejsce dla dzieci oraz komfort dla rodziców

Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to nie tylko wspaniałe miejsce do rozwoju, nauki i zabawy dla każdego dziecka. To również wygoda dla rodziców, którzy nie tylko mają pewność, że ich dziecko wspaniale i bezpiecznie spędza tu czas, ale także dogodne godziny przywozu i odbioru dzieci.

Zerówka, przedszkole i żłobek w Elblągu bez nerwów i stresu

Znacie to uczucie, kiedy zbliża się godzina zamknięcia w przedszkolu czy żłobku, a Wy utknęliście w pracy, w kolejce czy w korku. Ściskanie w gardle, nerwowe telefony do członków rodziny – kto mógłby odebrać dziecko, w końcu telefon do żłobka czy przedszkola z prośbą o jeszcze 15-20 minut czasu. Do tego obawa co się teraz dzieje z Waszym dzieckiem? Czy jest otoczone odpowiednią opieką? Czy siedzi samo na sali czy może już czeka ubrane w szatni? Na pewno nie jest to przyjemna sytuacja ani dla dziecka, ani też dla rodziców, którzy przebijają się przez miasto w pogoni z czasem… To zaś powoduje niepotrzebne nerwy i stres u rodziców.

Tego problemu nie ma w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Tu nie musicie pędzić na złamanie karku, bo przedszkole będzie zamknięte o godz. 16.30, a Wy pracujecie do 16.00 lub 17.00.

Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to placówka edukacyjna, która ma najdłuższe godziny funkcjonowania. Dzieci można już przywieźć o godz. 6.30 i odebrać nawet o 19.30. W Małym Europejczyku funkcjonuje również klasa “zerowa”.

Czyli rodzice bez nerwów, pośpiechu, bez rezygnacji z jakikolwiek zajęć czy załatwienia swoich spraw, mogą spokojnie przyjechać po dziecko nawet późnym popołudniem, wiedząc, że znajduje się pod doskonałą opieką nauczycieli przedszkolnych, nie jest głodne, świetnie się bawi i praktycznie do ostatnich minut przebywania w żłobku czy przedszkolu jest poświęcona mu odpowiednia uwaga opiekunów.

Warto dodać, że przy budynku Małego Europejczyka, który znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 33 znajduje się wygodny, duży parking. Rodzice, którzy dowożą swoje dzieci do żłobka czy przedszkola samochodami, nie będą mieli żadnego problemu z ich zaparkowaniem.

To przedszkole w Elblągu doceniają również rodzice

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że Mały Europejczyk to cudowne, wspaniałe miejsce dla Waszego dziecka – gdzie w baśniowej scenerii i w nowoczesnym budynku, na rozległym, doskonale wyposażonym placu zabaw dzieci świetnie się bawią, uczą, przeżywają niesamowite przygody.

Świadczą o tym pozytywne opinie rodziców dzieci z klasy zerowej, żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu, którzy podkreślają, że ich dzieciaczki nie tylko nie płaczą, gdy przychodzą rano do tego żłobka i przedszkola w Elblągu (i nadchodzi czas pożegnania z rodzicem), ale wręcz nie mogą się doczekać kolejnego poranka, aby znów tu się znaleźć.

Bo tylko tu mają do dyspozycji wspaniałe, kolorowe sale edukacyjne, wyposażone w nowoczesne zabawki wspierające ich rozwój i naukę oraz największy w Elblągu, doskonale wyposażony plac zabaw (zjeżdżalnie, trampoliny, wigwamy, domek na drzewie, baseny, rozmaite zabawki). Tu po prostu żadne dziecko nie będzie się nudziło.

Do tego serwowane są pyszne posiłki, przygotowywane przez własną kuchnię żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Dzieci, co również jest świetną zabawą, często uczestniczą w ich przygotowywaniu.

Doskonała opieka i edukacja od rana do wieczora

Dodamy jeszcze, że Mali Europejczycy mają zapewnione wspaniałe zajęcia dodatkowe, oprócz realizacji programu edukacyjnego – częste wizyty ciekawych gości, wycieczki, wyjścia do kina, teatru, miejsc rozrywki, kultury, edukacji, nocki w przedszkolu, nocne biwaki przy ognisku. Tu również uczą się tańca, judo, doświadczają wielu naukowych eksperymentów, wkraczają z uśmiechem na buziach w świat edukacji.

Rodzice zaś mają pewność, że ich dziecko znajduje się pod opieką nauczycieli – profesjonalistów, prawdziwych pasjonatów swojej pracy, którzy kochają dzieci i uwielbiają wręcz z nimi przebywać, uczyć je, bawić się z nimi.

Tu nie ma obaw, że z naszym dzieckiem może dziać się cokolwiek złego. Praktycznie każdego dnia nauczyciele „zdają relację” z zajęć na stronie Małego Europejczyka na facebooku oraz Instagramie.

Chcesz zapisać swoje dziecko do klasy zerowej, przedszkola lub żłobka w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

Możesz to zrobić poprzez naszą stronę internetową: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

lub dzwoniąc na numer: 515 406 883

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register