Przybędzie 100 nowych mieszkań. Powstaje kolejny, największy budynek na tym nowym osiedlu

Na nowo powstającym osiedlu, w dwóch obecnie realizowanych budynkach, zamieszkać zdecydowało się już ponad 120 klientów. A to jeszcze nie koniec. Obecnie deweloper zaczął przyjmować rezerwacje na trzeci budynek, w którym znajdzie się ok. 100 mieszkań.  Będzie to osiedle, nowoczesne, strzeżone, z monitoringiem wizyjnym.

Tu również chętnych na nowe „M” nie brakuje. W ciągu zaledwie dwóch tygodni zarezerwowanych została jedna trzecia mieszkań. Zainteresowani powinni więc pospieszyć się z decyzją o zakupie.

Na budowie wyrastają pierwsze mieszkania

Osiedle Sadowa realizuje pod marką EL INVEST deweloper Włodzimierz Powązka. W pierwszych dwóch etapach powstają dwa budynki od strony południowej, w których łącznie znajdzie się ponad 120 mieszkań. Wszystkie zostały już sprzedane. Ukończenie budynku nr 2 planowane jest na koniec tego roku, natomiast budynku nr 1 w drugim kwartale 2019 r. Mimo okresu zimowego, prace przebiegają planowo. Obecny postęp prac można zaobserwować na naszym filmie. Widać na nim m.in. ściany pierwszych mieszkań na parterze budynku nr 2.

Trzeci budynek w sprzedaży

W drugiej połowie stycznia specjaliści z firmy RYNEK-PIERWOTNY.NET, którzy zajmują się kompleksową obsługą sprzedaży mieszkań na Osiedlu Sadowa, rozpoczęli przyjmowanie rezerwacji na trzeci budynek mieszkalny.

– Pierwszeństwo obejrzenia rzutów i wyboru mieszkań w tym budynku miały osoby, które wcześniej zapisały się na naszą listę. Największy dotychczas na naszym osiedlu budynek, cieszy się sporym zainteresowaniem. Łącznie na przedsprzedaż mieszkań w budynku oznaczonym numerem 4 zapisało się ponad 90 osób. Obecnie przystąpiliśmy do spisywania z klientami umów rezerwacyjnych – informuje Piotr Kaczmarczyk, Menedżer Sprzedaży Inwestycji.

Sto mieszkań, tarasy, windy i hala garażowa

Realizowany jako trzeci budynek nr 4 powstanie w północno-zachodnim narożniku osiedla. Będzie składał się z dwóch segmentów – cztero i pięciokondygnacyjnego. Łącznie w budynku znajdzie się około 100 mieszkań o wielkości od 35 do 71 m2. Ceny lokali na parterze zaczynają się od 3650 zł/m2.

– Mieszkańcy budynku nr 4, podobnie jak tych obecnie realizowanych, będą mieli do dyspozycji przestronne tarasy i balkony, windy na klatkach schodowych oraz halę garażową i komórki lokatorskie pod budynkiem. W ramach zagospodarowania terenu osiedla powstaną także zewnętrzne miejsca postojowe dla pojazdów, tak modna ostatnio siłownia zewnętrzna dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci – wylicza deweloper Włodzimierz Powązka.

Bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla zapewni ogrodzenie terenu, szlabany i bramy wjazdowe na pilota oraz osiedlowy monitoring z podglądem placu zabaw w domowym telewizorze.

Budowa trzeciego budynku na osiedlu rozpocznie się wiosną tego roku i zakończy w czwartym kwartale 2019 r.

DCIM101MEDIADJI_0328.JPG

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register