PSH oferuje sprawdzony model biznesowy
Hodowla ślimaków może być nie tylko zyskownym przedsięwzięciem, ale również sposobem na całe życie, także te zawodowe. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to również zajęcie wymagające sporej wiedzy i umiejętności. Dlatego warto zainteresować się ofertą lidera na rynku tej branży – firmy Polish Snail Holding, która zapewnia cały model biznesowy prowadzenia hodowli ślimaków.
Kiedy decydujemy się na podjęcie działalności hodowlanej, potrzebujemy nie tylko środków na inwestycje czy odpowiedniego terenu (obiekt zadaszony i plac z roślinami) ale również, a może przede wszystkim wiedzy na temat tych zwierząt. Trzeba bowiem zdawać sobie sprawę, że hodowla ślimaków – choć wydaje się przedsięwzięciem niezbyt skomplikowanym to jednak wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia i umiejętności – również przewidywania możliwych problemów.
Bardzo często bywa tak, że niektóre firmy czy osoby zachęcają potencjalnych hodowców do zakupu reproduktorów, kusząc niższą ceną, po czym pozostawiają swoich klientów bez opieki i wsparcia w tej działalności. To może skutkować praktycznie katastrofą nowej hodowli.
Dlatego, chcąc hodować ślimaki, warto zainteresować się ofertą lidera na rynku hodowli i sprzedaży ślimaków – firmy Polish Snail Holding. Przedsiębiorstwo, oprócz sprzedaży reproduktorów, zapewnia swoim hodowcom wdrożenie całego, kompletnego modelu biznesowego. To zaś bardzo ułatwia odniesienie sukcesu w tym przedsięwzięciu.
Co to oznacza?
Przede wszystkim to, że nowy hodowca – oprócz odpowiednich ślimaków do rozrodu, otrzymuje cały biznesowy pakiet wsparcia, który obejmuje szkolenia teoretyczne i praktyczne, odpowiednio skomponowaną paszę umożliwiającą szybki i prawidłowy wzrost ślimaków, codzienną dawkę ważnych informacji w hodowli ślimaków oraz na bieżąco konsultacje związane z rozwiązywaniem ewentualnych problemów.
Trzeba więc zdawać sobie sprawę, że nie kupujemy tylko ślimaków zarodowych, ale praktycznie cały pakiet działań, który umożliwia osiągnięcie zysku w hodowli ślimaków. Przede wszystkim zaś zapewnia opiekę i kontrolę doświadczonej firmy przy prowadzeniu tej działalności.
To tak, jakbyśmy otwierali nową działalność gospodarczą i w pakiecie otrzymujemy również opiekę i wsparcie doświadczonego mentora w tej branży, który na każdym etapie naszej aktywności biznesowej daje nam wskazówki, porady, wsparcie i rozwiązuje nasze wszystkie problemy. Takiego „wentyla bezpieczeństwa” nie oferuje praktycznie żadne inne przedsiębiorstwo na rynku hodowlanym.
Na czym polega „model biznesowy PSH”?
– Gwarantujemy skup wychodowanych zwierząt oczywiście jeśli spełniają one nasze normy. Hodowcy współpracujący z nami otrzymują nie tylko wysokiej jakości reproduktory i specjalnie przygotowaną paszę dla ślimaków, ale również przez cały okres hodowli dostają od nas szereg ważnych rad czy wskazówek – specjalnie dla nich jest uruchomiona strona internetowa, gdzie codziennie przekazujemy rady i wskazówki. Dodatkowo zawsze można zgłosić się do nas z jakimkolwiek problemem dotyczącym hodowli ślimaków. Jeśli tylko hodowcy stosują nasze wytyczne, nie powinni narzekać na opłacalność swojej inwestycji – mówi Damian Gajewski, prezes spółki Polish Snail Holding.
Pomoc i wsparcie dla hodowców ślimaków „on-line”
Specjalna strona internetowa to niemal gotowa instrukcja postępowania z hodowanymi ślimakami. Hodowca jest więc tu prowadzony przez PSH niemal „za rękę” – krok po kroku. To duża wygoda, szczególnie dla nowych osób w tej branży.
Zwłaszcza, że można liczyć nie tylko na ogólne porady dotyczące hodowli, ale również na wsparcie, gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy.
– Codziennie zamieszczamy porady i zalecenia. Informujemy też o problemach, które mają inni hodowcy i podajemy rozwiązanie tych kłopotów. Piszemy też o tym, na co hodowcy muszą się przygotować w cyklu hodowlanym, co powinni zrobić, a czego unikać – dodaje Paweł Piwowarski, członek zarządu spółki PSH.
Wieloletnie doświadczenie w hodowli ślimaków
Właściciele spółki PSH wiedzą, co mówią i jakie zalecenia dają. Hodują bowiem ślimaki w Polsce już kilkanaście lat.
– 16 lat temu, razem z Pawłem Piwowarskim, zaczęliśmy w Polsce hodowlę ślimaka afrykańskiego, ze względy na rozmiary jakie osiąga – mówi prezes zarządu PSH, Damian Gajewski. – Hodowla zaczęła się nam rozwijać. Do tego stopnia, że naszą wiedzą i doświadczeniem oraz przede wszystkim wypracowanym przez lata hodowli modelem biznesowym zaczęliśmy się dzielić z innymi hodowcami. Było to dobre posunięcie. Teraz współpracujemy z hodowcami ślimaków w Polsce i Europie.
Inwestycja w wiedzę i doświadczenie
Ten model biznesowy, udostępniany hodowcom przez spółkę Polish Snail Holding, to przede wszystkim ogromna wiedza praktyczna i doświadczenie w hodowli ślimaków.
Wiedza zdobyta przez firmę na przestrzeni wielu lat własnej hodowli ślimaków, na podejmowanych próbach, ale też popełnianych błędach, poparta również wieloma badaniami naukowymi nad rozmnażaniem i życiem tych zwierząt. To praktycznie pewność sukcesu w tej branży gospodarki.
To powoduje, że decydując się na hodowlę ślimaków w ramach firmy Polish Snail Holding mamy nie tylko gwarancję skupu wyhodowanych zwierząt, ale również wsparcie doświadczonej firmy i przekazany praktycznie gotowy model biznesowy hodowli ślimaków.
Wystarczy tylko słuchać wskazówek specjalistów PSH, wdrażać je w życie i traktować to zajęcie bardzo poważnie.
0 komentarzy