PSH wprowadza pod marką Molluscoo kosmetyki drugiej generacji

Na całym świecie, również w Polsce, kosmetyki na bazie śluzu ślimaka cieszą się bardzo dużą popularnością. Nic w tym dziwnego ponieważ niesamowite wprost zalety tej substancji na ludzką skórę i organizm znane są od wieków. Najlepszy, dostępny na rynku śluz ślimaków uzyskuje elbląska spółka Polish Snail Holding, która dostarcza kosmetyki pod marką Molluscoo. Teraz na rynek trafiły już produkty drugiej generacji.

Śluz ślimaka – naturalny kierunek rozwoju PSH

Naturalnym rozwojem spółki Polish Snail Holding, europejskiego lidera w hodowli i spożywczego przetwarzania mięsa ślimaków było również wejście na rynek kosmetyków opartych na śluzie tych zwierząt. Po latach dokładnych badań laboratoryjnych PSH uzyskało efekt najbardziej wydajnego pozyskiwania śluzu o najwyższej zawartości substancji leczniczych i pielęgnujących.

W ten sposób elbląska spółka, pod marką własną Molluscoo, wprowadziła do branży kosmetycznej dokładnie przebadane laboratoryjnie, innowacyjne kosmetyki, w których zastosowano 100% śluz ze ślimaka Helix Aspersa.

Kosmetyki Molluscoo – jest w czym wybierać

W ofercie Molluscoo znajdziemy najwyższej jakości filtrat śluzu ślimaka z zawartością 20% dla kremu, 40% dla serum, 20% w maseczce na włókninie i 30% zawartością w balsamie dedykowanym dla mężczyzn.

Wysoka skuteczność produktów pod marką Molluscoo sprawia, że można je spotkać również w wielu renomowanych salonach kosmetycznych.

Kosmetyki Molluscoo nie uczulają i są przyjazne dla każdej wrażliwej cery. Głównymi zaletami produktów są: dogłębne nawilżenie, łagodzenie podrażnień, wygładzenie zmarszczek, redukcja przebarwień.

Liczne nagrody dla kosmetyków Molluscoo

Potwierdzeniem doskonałej jakości kosmetyków Mollusco są liczne nagrody i wyróżnienia.

Produkty kosmetyczne tej marki zostały nagrodzone w 2017 r. godłem e-jakość – Odkrycie Roku, przyznawanym przez Monitor Biznesu wraz z Monitorem Rynku – ogólnopolskie platformy i jednocześnie niezależne dodatki do Rzeczpospolitej oraz do Dziennika Gazety Prawnej.

Produkty Molluscoo zostały także odznaczone certyfikatem Dobra Marka 2018 r. Jakość – Zaufanie – Renoma w kategorii Odkrycie Roku.

Co ważne, przy pozyskiwaniu filtratu nie ginie żaden ślimak. Hodowla traktuje je komfortowo, żyją w naturalnych warunkach. Pozyskiwanie śluzu od tych zwierząt odbywa się okresowo, stosuje się standaryzowane metody opracowane przez spółkę PSH,  nieprzynoszące ślimakom cierpienia.

Wchodzi druga generacja produktów Molluscoo

W wyniku intensywnych prac został usprawniony proces poprawy jakości i wydajności procesu poboru i filtracji śluzu, pozwalający na znaczne ograniczenie kosztów produkcji i konfekcji kosmetyków.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyjęcia naszych kosmetyków przez rynek konsumencki i branżę kosmetyczną. To jest nasz sukces i ogromna satysfakcja. Cały czas jednak dążymy do poprawy jakości naszych produktów. Dlatego ulepszyliśmy naszą formułę zawartą w kosmetykach pod marką Molluscoo – wyjaśnia Damian Gajewski, prezes Polish Snail Holding. – Kosmetyki drugiej generacji można już nabyć przez naszą stronę internetową.

Oprócz dotychczasowych kosmetyków już wkrótce pojawią się nowe produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów (szampony na bazie śluzu ślimaków) oraz pielęgnacji tatuaży wykonanych na naszej skórze z sukcesem realizujemy projekty produkcji marek własnych zewnętrznych podmiotów wykorzystujących śluz Molluscoo.

Więcej informacji na www.molluscoo.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register