Roweru do „Ogrodów” nie wprowadzisz. Taki jest regulamin

Nasz Czytelnik został wyproszony z Centrum Handlowego „Ogrody” ponieważ wszedł do obiektu z rowerem. Zareagowała ochrona, która poprosiła klienta o opuszczenie Centrum. Nic w tym dziwnego, regulamin bowiem zabrania wprowadzania roweru do wnętrza galerii handlowej.

Jak informuje nas nasz Czytelnik, został On zatrzymany w Centrum Handlowym „Ogrody” ponieważ wszedł do środka prowadząc rower. Musiał opuścić obiekt.

– Przyjechałem rowerem do „Ogrodów” w celu dokonania zakupów jednym ze sklepów. Przed wejściem wszystkie stojaki rowerowe były akurat zajęte. Ponieważ już raz został mi ukradziony rower, postanowiłem nie zostawiać go na zewnątrz, ale wejść z nim do środka. Ochrona zareagowała niemal od razu. Zostałem wyproszony z obiektu. Co śmieszniejsze, obok szła mama z dzieckiem, które jechał na…hulajnodze. Im ochrona odpuściła – pisze nasz Czytelnik.

Niestety, w tym wypadku ochrona obiektu zareagowała prawidłowo. Ponieważ regulamin obiektu jasno wskazuje, że obowiązuje zakaz wprowadzania rowerów do Centrum Handlowego „Ogrody”. O hulajnogach…nic nie mówi.

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com  . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

 

1 komentarz

  • Ochroniarz Reply

    21 lipca 2017 at 01:23

    W dupach się od tego dobrobytu z lenistwa Elblążanom poprzewracało już. dziś z rowerem chciał wejśc , może jutro przyjdzie z koniem> Są stojaki na rowery, rowerownie, tam można zostawić rower. koszmar przeżywamy , gdy są święta. Ci “nowobogaccy” chętnie i samochodem pod samą półkę , najlepiej z alkoholami by wjechali, bo co bo im sie tak chce, bo “klient nasz pan “. A tu klops, jest regulamin i ochrona.I dobrze, bo nie wiadomo co by ludzie w OGRODACH wyprawiali. Już musiałem parkę z rowerowni niedawno wypraszać, bo chłopak dziewczynie “pompował dętkę “.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register