Rozpoczęto budowę „Korony Elbląga”. Mieszkania sprzedane „na pniu”

Jeśli ktoś jeszcze marzy o nowym mieszkaniu w budynku o nazwie „Korona Elbląga” musi się spieszyć. Większość lokali już sprzedano. Jednak zostało jeszcze kilkanaście mieszkań. Czy to jest „najbardziej pożądany” adres do zamieszkania w Elblągu?

Ledwo uruchomiono sprzedaż mieszkań w nowobudowanym budynku przy ul. Królewieckiej (naprzeciwko Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego) a już sprzedano 50 lokali mieszkalnych. Wolnych zostało jeszcze kilkanaście adresów (jest sporo rezerwacji). Tymczasem inwestor już rozpoczął budowę bloku mieszkalnego.

Jak informuje inwestor, budynek usytuowanym w północno – wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 40 m.n.p.m, liczył będzie razem z halą garażową osiem kondygnacji. Powstaną w nim 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 33,18 m2 do ponad 90 m2. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego. Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak usadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją”.

Najpiękniejszym lokalem będzie apartament o pow. 115,27 m2 usytuowany na ostatnim piętrze nazwany „Perłą w Koronie”.  Składa się z 5 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki, wc, garderoby i południowego tarasu o pow. 40 m2.

Większość cen lokali mieszkalnych będzie dostosowana do programu MDM (Mieszkanie dla młodych), którego ostatnia edycja zaczyna się w styczniu 2018 roku.  Dla klientów uruchomiono również program MWR “Mieszkanie w rozliczeniu”.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register