Rozpocznij jesień modnie i elegancko z męską kolekcją od Lavard

Jesień to sezon kiedy zaczyna otaczać nas nieco bardziej melancholijna oraz chłodna aura, ale jest to także czas, w którym wiele marek modowych przedstawia swoje najnowsze kolekcje jesienne. Marka Lavard inspirując się najnowszymi trendami zaprezentowała kolekcję damską oraz męską, która w nowoczesny sposób łączy w sobie stonowaną klasykę z odświeżoną, jesienną kolorystyką.

Jesień to sezon kiedy zaczyna otaczać nas nieco bardziej melancholijna oraz chłodna aura, ale jest to także czas, w którym wiele marek modowych przedstawia swoje najnowsze kolekcje jesienne. Marka Lavard inspirując się najnowszymi trendami zaprezentowała kolekcję damską oraz męską, która w nowoczesny sposób łączy w sobie stonowaną klasykę z odświeżoną, jesienną kolorystyką. Lavard w najnowszej kolekcji ponownie korzysta z najwyższej jakości tkanin od zaufanych włoskich producentów.

Produkcja zorganizowana lokalnie oraz przykładanie ogromnej uwagi do rozwiązań ekologicznych jest świadomym krokiem w kierunku tworzenia z myślą nie tylko o klientach, ale także o planecie. W oparciu o te filary powstała kolekcja męska, której kolorystyka oraz myśl przewodnia wyraźnie powracają do korzeni, czyli jesiennej, górskiej natury.
Osnowa kolorystyczna kolekcji męskiej zaskakuje już od pierwszych chwil.

Do flagowych kolorów w sezonie jesiennym należą zwłaszcza wszelkie rudości i brązy. W swojej najnowszej kolekcji Lavard idzie o krok dalej i proponuje panom paletę barw, która bardziej przywodzi na myśl lipcowe dni, niż wrześniową aurę. Podstawą jest brąz, ale w bardzo niespotykanym wydaniu. Jego cynamonowy, ciepły, a wręcz pachnący odcień pojawia się w kolekcji w formie total oraz jako detal. Skomponowano go nieco awangardowo z nieoczywistym kolorem niebieskim, przybierającym dziś elektryczną nutę. Ten wariat koloru niebieskiego doskonale komponuje się z pozostałą kolorystyką kolekcji, która choć jesienna, nie jest jednowymiarowa.

Na zaproponowanych modelach odzieży gości także zachwycająca czerwień, jednak w złamanym, korzenno-ceglastym wariancie przypominającym paloną hennę. Przyjętą kolorystykę uzupełniają bursztynowy i słoneczny pomarańcz, ale także stonowane szarości, grafity oraz camele. Kolekcja jest bardzo ciekawym wydaniem klasycznej, jesiennej palety barw, którą urozmaicają odcienie przywodzące na myśl odprężający spacer w dolinie zielonych świerków i sosen, które przeplatają leniwe promienie słońca lejące się z przejrzystego nieba.

Filarem kolekcji są flagowe dla marki okrycia wierzchnie. Marka Lavard od lat szyje perfekcyjnie dopasowane, ponadczasowe płaszcze jesienne i zimowe, które niezmiennie zachwycają klientów swoją jakością oraz estetyką wykonania. Nie ulega więc wątpliwości, że modele klasycznych okryć wierzchnich musiały pojawić się także w najnowszej kolekcji jesiennej. Wśród zaprezentowanych płaszczy znajdują się prawdziwe perełki dla fanów nowoczesnego stylu, ale także klientów niezmiennie oddanych klasyce.

Wśród deseni króluje nieśmiertelna, strukturalna krata w różnych skalach, dlatego spotkamy tradycyjną pepitkę, szkocką kratkę, a także kratę okienkową. Nie dziwi więc fakt, że najbardziej pożądanym w tym sezonie połączeniem będzie kraciasta taliowana marynarka noszona z ciepłym, dzianinowym golfem. Całość ozdobiona oryginalnymi poszetkami, czy krawatami doskonale odnajduje się w zaproponowanej kolorystyce, dla której może być naturalnym przedłużeniem lub nieoczywistym kontrastem.

Najnowsza kolekcja dla mężczyzn daje dowód na to, że mężczyzna Lavard to świadomy swoich potrzeb oraz bieżących trendów mężczyzna, który zręcznie łączy w swoim ubiorze klasykę z nonszalancją i nowoczesnym spojrzeniem na modę.

Wszystkich klientów zapraszamy do zainspirowania się propozycjami od marki Lavard. Przedstawione modele okryć, garniturów oraz marynarek męskich w nowoczesnych kolorach jesieni pozwalają na nieoczywiste połączenia stylizacyjne oraz uzupełnienie swojej garderoby w eleganckie ubrania osadzone w najnowszych trendach.

Kolekcja męska jest już dostępna w salonach stacjonarnych, a także w sklepie internetowym Lavard.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register