Ruszają bezpłatne kursy zawodowe w OHP

Kalendarzowa wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego skorzystaj z oferty jaką daje Młodzieżowe Biuro Pracy w Elblągu! To nic nie kosztuje ,a możesz wiele zyskać!

Jesteś osobą w wieku 15-25 lat? Uczysz się dziennie/ zaocznie? A może jesteś osobą bierną zawodową?  Nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy ? To nic trudnego – przyjdź do nas i  skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia!!

Do 31.03.2019 roku prowadzimy rekrutację na bezpłatne kursy zawodowe.

Młodzieżowe Biuro Pracy oferuje dostęp do ofert stałych i krótkoterminowych,  pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych. Dla osób bezrobotnych poszukujących pracy posiadamy ofertę pracy na stanowisko: barista/barman,

Osoby, które chcą skorzystać z  ofert krótkoterminowych na następujące stanowiska: animator zabaw dla dzieci, czynności pomocnicze, archiwista dokumentów, audytor inwentaryzacji, obsługa urządzeń parku, obsługa klienta, kasjer-sprzedawca, pracownik małej gastronomii, obsługa techniczna, merchandiser (wykładanie towaru), pracownicy baru gastronomicznego, pracownik remontowo-wykończeniowy

Wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty konsultacyjno- informacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach. Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

Jako osoba ucząca się lub bezrobotna masz możliwość skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomagają osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy, którzy prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin! Nie zwlekaj przyjdź już dziś!

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register