Seria włamań do sklepów w małych miejscowościach. Policja ustala sprawców

Od kilku dni nasi Czytelnicy alarmują nas, że dochodzi do wielu włamań w sklepach znajdujących się w małych miejscowościach. Elbląscy policjanci pracują nad wytypowaniem sprawców tych czynów. Nasza Czytelniczka apeluje do właścicieli takich punktów, aby byli czujni.

Jak wskazują nasi Czytelnicy, banda złodziei włamuje się do sklepów w niewielkich miejscowościach położnych wokół Elbląga. Wynoszą wszystko co się tam znajduje.

– Po mniejszych wsiach krążą złodzieje, którzy okradają małe sklepy. Niszczą monitoring i włamują się od frontu nie zważając na pobliskie domy i oświetlenie. W nocy z 14-tego na 15-tego sklep w Kamionku Wielkim, z 15-tego na 16-tego sklep w Suchaczu, z 17-tego na 18-tego sklep w Pomorskiej Wsi. Niech pobliskie miejscowości będą czujne, a być może uda nam się złapać przestępców. Straty w sklepach są ogromne – pisze do nas pracownica jednego z takich sklepów.

Elbląska policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

– Cały czas pracujemy i staramy się wytypować sprawców tych włamań – mówi kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP Elbląg. – Ich ujęcie jest kwestią czasu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register