Skorzystaj z naszej pomocy i doświadczenia

Szukasz pracy….??Jeśli jesteś osobą do 25 roku życia i nie wiesz, jak odnaleźć się na lokalnym rynku pracy przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ulicy Junaków 5.           

Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert stałych
i krótkoterminowych, pozyskanych od lokalnych pracodawców, a także pomaga w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Dla naszych pracodawców obecnie poszukujemy kandydatów do pracy krótkoterminowej na stanowiska: pracownik solarium, kolporter ulotek reklamowych, konsultant branży kosmetycznej, prezenter edukacyjny

Dla osób chcących podjąć zatrudnienie stałe proponujemy : pracownik produkcyjny, kierowca z własnym samochodem, kelner/kelnerka, pomoc kuchenna, pizzerman,

UWAGA!! JEŻELI LUBISZ KONTAKT Z LUDZMI I NIE BOISZ SIĘ NOWYCH WYZWAŃ I CHCESZ ZOBACZYC JAK SIĘ Z NAMI PRACUJE -ZGŁOŚ SIĘ DO NAS  NA STANOWISKO DORADCA ZAWODOWY!

Jeżeli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomagają osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy, którzy prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania oraz warsztaty zadzwoń do nas pod nr tel. 55 232 68 19 lub napisz e-mali: ceipmelblag@ohp.pl., a my dostosujemy dogodny dla Ciebie termin! Nie zwlekaj przyjdź już dziś!

Ponadto wychodząc naprzeciw młodzieży tworzymy punkty konsultacyjno- informacyjne poza siedzibą naszego Centrum, o czym informujemy na stronie naszego Facebooka: Młodzieżowe Biuro Pracy OHP Elbląg. Tam znajdziecie również informacje o planowanych spotkaniach z pracodawcami, o inicjatywach, jakie organizuje Młodzieżowe Biuro Pracy, a także informacje o aktualnych ofertach pracy, naborach na kursy i szkolenia, także w podległych jednostkach.

Zapraszamy również na stronę www.dokariery.pl lub www.ecam.ohp.pl lub na infolinię 19524, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

 

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register