Śmiertelny wypadek na trasie do Malborka. Zginęła 17-letnia córka kierowcy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś, około godz.12.00 na trasie Elbląg – Malbork. Według wstępnych ustaleń policji kierowca osobowego volkswagena w miejscowości Karczowiska podczas manewru wyprzedzania uderzył w drzewo.

Śmierć na miejscu poniosła 17-letnia pasażerka samochodu, córka kierowcy. Druga pasażerka, również córka kierowcy – 25-letnia kobieta odniosła poważne obrażenia. Razem z ojcem zostali przetransportowani do szpitala. Droga na Malbork jest zablokowana.

Śmiertelny wypadek pomiędzy Elblągiem a Malborkiem. W miejscowości Karczowiska Górne 45-letni kierowca podczas wyprzedzania uderzył w drzewo. Wraz z nim podróżowały dwie córki w wieku 17 i 25 lat. Kierowca wraz ze starsza córką został zabrany do szpitala. 17-latka zginęła na miejscu. Na miejscu wypadku pracuje policja i prokurator. Droga jest całkowicie zablokowana. Policja prosi o kierowanie się na trasę s7.

Publié par Truso.tv sur samedi 14 octobre 2017

4 komentarze

 • Sławek Reply

  14 października 2017 at 17:05

  Na tych kilku drzewach w Karczowiskach zginęło już wielu ludzi.. młodych… dziewczyny .. chłopcy, matki ojcowie. Jeśli tych bezmyślnie posadzonych drzew ktoś broni, to niech wie, że się przyczynił bo za błędy na drodze, nawet tam zjazd na pobocze o 1/2 metra drzewo wyznacza tylko jedną karę.
  Fatalna jezdnia praktycznie ma oś zygzakiem i fałszywie stwarza pozory dobrej widoczności pasa przeciwnego. To zasadzka na mało doświadczonych kierowców. Widocznie administratorzy tej trasy nie widza problemu bo wie razy tam coś robiono ale zawsze źle. O tym odcinku powinno się studiować na kursach prawa jazdy. Mam 38 lat za kierownica i nienawidzę tej trasy aż do Starego Pola. Zakręty są w sumie najbezpieczniejsze.

 • zxc Reply

  15 października 2017 at 14:04

  jakim trzeba być idiotą żeby wyprzedzać na łuku na podwójnej ciągłej, co drzewa mają do ludzkiej głupoty, ludzi szkoda

 • Jamas Reply

  16 października 2017 at 02:07

  Widziałem jej softy

 • Janos Reply

  20 października 2017 at 00:40

  Uderzył lewym ,prawym bokiem – o co chodzi temu glinie? Wyrazy współczucia dla rodziny.Wiele razy tamtędy jeździłem,to bardzo niebezpieczna droga.Noga z gazu tam.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register