Śmiertelny wypadek pod Braniewem. Elblążanin uderzył w rowerzystkę

Policjanci z Braniewa pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w okolicy miejscowości Narusa. Na drodze W504, 47-letni mieszkaniec Elbląga, kierując dostawczym citroenem najechał na rowerzystkę. W wyniku zdarzenia 56-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Wczoraj, kilka minut przed godz. 18:00, oficer dyżurny braniewskiej policji został powiadomiony o wypadku drogowym w pobliżu miejscowości Narusa. Na drodze W504, 47-letni mieszkaniec Elbląga, kierując dostawczym citroenem najechał na rowerzystkę.

W wyniku zdarzenia 56-letnia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Policjanci z ogniwa ruchu drogowego, pod nadzorem prokuratora, przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, w trakcie których zabezpieczyli ślady, wykonali niezbędną dokumentację fotograficzną oraz szkic miejsca wypadku. Czynności w tej sprawie trwają.

Źródło: KPP Braniewo

3 komentarze

 • no name Reply

  24 lipca 2017 at 22:07

  Znaleźli sobie droge do rowerowych przejażdżek…Jedno nie zyje drugie bedzie miało kłopoty na wiele lat.

 • Piotr Reply

  25 lipca 2017 at 06:13

  Nie będę bronił rowerzysty ani kierowcy. Niestety nie ma dróg aby pojeździć sobie na rowerach. Pamiętam jak sami z kolegami 20 lat temu jeździliśmy rowerami Elbląg – Braniewo Elbląg. Było mniej samochodów. Jeździło się zgodnie z prawem jeden za drugim a nie jeden obok drugiego jak teraz młodzi jeżdżą. Kierowcy zresztą specjalnie spychają nawet jak jedzie jedna osoba na rowerze. Młodzi dla lansu jadą z nadmierną prędkością i nie patrzą. Więc skwituje to jednym zdaniem. Trochę kultury na drodze, o której większość zapomniała, a będzie mniej wypadków.

 • Alina Reply

  25 lipca 2017 at 23:56

  Po polach nie będą jeździć rowerem …. Droga spokojna , malownicza – tylko na takie wycieczki . Byli doświadczonymi turystami rowerowymi , zjechali cała Polskę , więc nie należy tak tego oceniać . Rozpaczam z tego powodu .To była moja przyjaciółka.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register