Śmiertelny wypadek pod Braniewem

Funkcjonariusze z Wilczat i Braniewa pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Karwiny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że 56-letni kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na lewy pas i uderzył w drzewo. Pomimo udzielonej pomocy medycznej mężczyzna zmarł. Teraz okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać kryminalni.

W czwartek (26.03.2020r.) około godz.9.30 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o wypadku w Karwinach (gm.Wilczęta). Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, pogotowie oraz strażaków.

Po wydostaniu kierowcy na zewnątrz pojazdu przystąpiono do jego reanimacji. Niestety, pomimo udzielonej pomocy 56-latek zmarł. Podróżujący z nim pasażer opuścił auto o własnych siłach i nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika,że kierowca na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciległy pas drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z technikiem kryminalistyki oraz biegłym z zakresu medycyny sądowej. Teraz policyjne dochodzenie wyjaśni przyczyny tego zdarzenia.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register