Śniadanie na trawie – trzeci raz ze smyczkiem!

Pomysł Stowarzyszenia Laboratorium Sztuki, by niedzielne letnie poranki spędzać w gronie przyjaciół ciesząc się obcowaniem z kulturą sprawdza się znakomicie. W niedzielę 1 sierpnia podczas trzeciego „Śniadania na trawie” w Galerii EL za koncertową część spotkania odpowiedzialny będzie kapitalny krakowski skrzypek Stanisław Słowiński.

Ideą „Śniadań na trawie” jest spędzenie kilku godzin w towarzystwie uśmiechniętych, otwartych ludzi (nie jest to warunek uczestnictwa), w czasie których prócz typowej podczas śniadań konsumpcji kulinarnej, konsumować można również kulturę, sztukę i wspólną zabawę.

O żołądki dbamy proponując spróbowanie ekologicznego i zdrowego jedzenia. O duszę dbamy umilając czas muzyką przygotowaną przez zaproszonych znawców, wielbicieli i właścicieli pokaźnych kolekcji wartościowych nagrań oraz przygotowując kameralny koncert w namiocie estradowym, obok którego rozkładane są leżaki, pufy i koce. O ciało zaś dbamy zachęcając do udziału w zajęciach jogi z instruktorem lub po prostu do wszelkich aktywności jak badminton, frisbee, gra w bule itp we własnym zakresie. Książka w dłoni również jest witana z entuzjazmem!

Program najbliższego spotkania: „Śniadanie na trawie” – Galeria EL

Niedziela 1 sierpnia godz. 10:00 – 14:00
Około 11:00 – koncert Stanisława Słowińskiego Solo
Około 12:00 – zajęcia z jogi prowadzone przez Izabelę Kowalinę
EKO kuchnia – Niezły Kocioł (wege potrawy, napoje, wszystko świeże, smaczne i dopiero co przygotowane)
Muzyka mechaniczna – Mr Move.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register