Snowbike – czyli jazda rowerem po śniegu

Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii zimowych  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na warsztaty rowerowe “Snowbike – bezpiecznie rowerem po śniegu”. Impreza odbędzie się 26 stycznia 2019 (sobota) r. w godzinach 10:00-12:00 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni.

– ,,Snowbike’’ to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w warunkach zimowych. W programie imprezy przewidzieliśmy pokaz techniki jazdy na różnego rodzaju rowerach wyposażonych w różnego rodzaju opony, pokaz techniki hamowania na śliskiej nawierzchni oraz opis czynności obejmujących przygotowanie roweru do jazdy zimą. Jak warunki śniegowe pozwolą, to zrobimy krótką ( do 10 km) wycieczkę po Bażantarni – informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

W trakcie warsztatów do dyspozycji uczestników będzie ognisko, przy którym będzie można się ogrzać i upiec kiełbaski przygotowane przez organizatora.

Zapraszamy w sobotę,  26 stycznia do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować zimowej jazdy na dwukołowcach, albo tylko spędzić czas na świeżym powietrzu.

Tekst i fot. MOSiR

Więcej informacji: http://elblag.eu/index.php/sport-73920/13020-snowbike-2019-bezpiecznie-rowerem-po-sniegu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register