Sparing: Legia – Znicz 4:0

Legia pokonała 4:0 Znicz Pruszków w meczu sparingowym z drugoligowym Zniczem Pruszków. Dwie bramki dla “Wojskowych” strzelił Aleksandar Prijović, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Masłowski oraz Guilherme. Legioniści przeważali przez 90 minut i byli drużyną mocniejszą.

Legia wygrała ze Zniczem 4:0. Błysnął przede wszystkim Prijović, który może być pewny miejsca w składzie. Dobrze w pierwszej połowie wyglądała współpraca Brozia z Bereszyńskim. Symptomy niezłej dyspozycji dawał też Masłowski, który próbował kreować grę w ofensywie, ale walczył również w defensywie. 2 kwietnia „Wojskowi” zmierzą się z Lechią Gdańsk w Ekstraklasie na stadionie przy Łazienkowskiej.

Sparing: Legia – Znicz 4:0 (2:0)
Prijović (2. min.), Masłowski (33. min.), Guilherme (50. min.), Prijović (73. min.)

Żółte kartki: Guilherme (Legia) – Petasz (Znicz)

Legia: Malarz (46′ Cierzniak) – Broź (46′ Michalak), Makowski (67′ Zawal), Kopczyński, Brzyski – Bereszyński, Vranjes, Masłowski (77′ Galić), Guilherme – Prijović (77′ Więdłocha), Saganowski.

Znicz: Misztal (71′ Kalinowski) – Kucharski, Jędrych (61′ Włodarczyk), Janiszewski, Petasz – Stryjewski, Danilczyk, Machalski, Kaczmarek – Jankauskas – Kubicki (32′ Kopciński; 61′ Mysiak)

źródło : Legia.Net