Sprawca pobicia kelnerki w Krynicy Morskiej zatrzymany! /film/

Policja zatrzymała podejrzanego o pobicie kobiety w restauracji w Krynicy Morskiej. W ubiegłą niedzielę w lokalu doszło do awantury kilku mężczyzn. Gdy kobieta próbowała ich wyprosić, została uderzona w tył głowy – informuje TVN24.

Wszystko działo się 12 sierpnia w Krynicy Morskiej. Całe zdarzenie nagrał jeden ze świadków, a film opublikował w Internecie. Na nagraniu widać, jak kilku mężczyzn awanturowało się w jednym z lokali. W pewnym momencie właścicielka restauracji postanowiła wyrzucić mężczyzn.

Wtedy jeden z nich wymierzył kobiecie cios w tył głowy. Tak mocny, że ta straciła przytomność i upadła uderzając głową o chodnik. Policja zatrzymała w sobotę podejrzanego o atak.

– Wspólne działania policjantów z Pomorza i funkcjonariuszy z Pruszkowa doprowadziły do zatrzymania 29-letniego podejrzanego o uszkodzenie ciała 48-letniej kobiety – mówi sierż. sztab. Joanna Słowik, KPP Nowy Dwór Gdański.

Mężczyzna jest znany organom ścigania. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Policjanci i prokurator złożyli do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie. Nie tylko sprawcy pobicia grozi kara. Reszta mężczyzn może usłyszeć zarzuty udziału w bójce.

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register