Srebro dla Kacpra w Pucharze Polski w Szczyrku

15 kwietnia w Szczyrku trójka zawodników z UKS Tomity walczyła w Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych (limity do OOM). W zawodach wzieło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Z naszej ekipy medalowe miejsce wywalczył Kacper Wojciechowski, który stoczył cztery bardzo dobre walki, z czego trzy wygrał i ostatecznie zajął drugie miejsce.

Dobrze walczył również Dominik Filipowicz, który stoczył cztery walki, w czego dwie wygrał i ostatecznie uplasował się na dziewiątej pozycji. Na uznanie zasługuje występ Magdy Dębowskiej, która jako nowicjuszka dzielnie stawiła się czoło konkurentkom, stoczyła dwie walki, w których musiała uznać wyższość przeciwniczek.

Wyniki:
Kacper Wojciechowski – kat.wag do 91 kg – 2m
Dominik Filipowicz – kat.wag do 73 kg – 9 m
Magdalena Dębowska – kat.wag do 63 kg – walki eliminacyjne

Brawa dla zawodników za wole walki oraz gratulacje dla trenera Zbyszka. Czekamy na kolejne osiągnięcia!