Starszy mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych!

73-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym jak został potrącony przez dostawcze renault master. Samochodem kierował 46-latek. Mężczyzna najprawdopodobniej omijał dwa samochody, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Policjanci przeprowadzą postępowanie w tej sprawie.

Było przed godziną 7.00 rano gdy przechodzący przez przejście dla pieszych 73-letni mężczyzna został potrącony przez dostawcze auto. Sytuacja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Płk. Dąbka i Niepodległości.

Z relacji świadków wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem renault master omijał dwa auta, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Kierujący nimi ustępowali pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście mężczyźnie.

Wtedy też miał zostać on potrącony przez renault master, który przejechał przez przejście zaczepiając pieszego prawą stroną przodu pojazdu. 73-latek został przewieziony karetką do szpitala. 46-letni kierujący masterem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register