Straciła panowanie nad autem i dachowała

W sobotę (05.10.2019 r.) na drodze ekspresowej S7 na wysokości węzła Napierki doszło do zdarzenia drogowego. Przyczyną najprawdopodobniej było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych przez kierującą Chevroletem. W wyniku zdarzenia pasażer z urazem głowy oraz 8-miesięczne dziecko zostali przetransportowani do szpitali na obserwację.

W sobotnie południe na drodze ekspresowej S7 podczas zjazdu na węzeł Napierki kierująca Chevroletem jadąc od strony Nidzicy w kierunku Mławy nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, przez co straciła panowanie nad pojazdem i wpadła w poślizg.

Oprócz kierującej autem podróżowały trzy osoby dorosłe oraz 8-miesięczne dziecko. W związku z obrażeniami powstałymi w wyniku dachowania, jeden z pasażerów z urazem głowy i ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do Szpitala w Mławie. Dziecko przewieziono na obserwację do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Obrażenia, których doznali pasażerowie okazały się niegroźne i jeszcze tego samego dnia mężczyzna i dziecko opuścili zakłady opieki zdrowotnej, do których po zdarzeniu trafili.

Kierująca była trzeźwa.

Nadmierna prędkość to jedna z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i ostrożność na drodze.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register