Straż Miejska wchodzi na cmentarze. Mają też rady dla elblążan

W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych patrole Straży Miejskiej od kilku dni można spotkać w pobliżu cmentarzy w Elblągu.

Strażnicy miejscy patrolują cmentarze i otoczenie elbląskich nekropolii, jednocześnie funkcjonariusze mają ważne rady dla elblążan odwiedzających groby najbliższych.

Pamiętajcie. W rejonie cmentarzy zmieniona zostanie organizacja ruchu drogowego – nie jeździmy na pamięć i nie ufamy nawigacji. Aby uniknąć korków i oszczędzić sobie szukania miejsca postojowego na cmentarz wybierzmy się komunikacją miejską (w dniu 01.11.2023 r. bezpłatnie). Pamiętajmy o odblaskach – szczególnie piesi odwiedzający groby po zmroku na i z Cmentarza Dębica. Bądźmy czujni – nie zabieramy portfeli pełnych pieniędzy, pilnujmy swoich torebek i telefonów. Nie pozwólmy, aby w tym dniu ktoś zakłócał spokój na cmentarzu – informuje Straż Miejska w Elblągu.

W przypadku zauważenia czegoś niepokojącego poprośmy o pomoc najbliższy patrol lub zgłośmy ten fakt dyżurnemu Straży Miejskiej na nr tel. – 986.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register