Strona internetowa KODu już działa

Wczoraj, czyli 4 czerwca, w rocznicę pierwszych wolnych wyborów w Polsce ( 4 czerwca 1989 r) wraz z kolejnymi przemarszami, pikietami  i demonstarcjami Komietetu Obrony Demokracji w całej Polsce, ruszyła zapowiadana strona inetrnetowa.

Po ostatnich demostracjach kodu, które miały miejsce 3 maja w całej Polsce i sporze o to, ile było demonstrujących osób w marszu przez Warszawę (znaczne rozbieżności w liczbie osób podawanych przez KOD i przez Policję), działacze KODu zapowiedzieli, że ootworzą swoje media. Zapowiadali stronę internetową, a w dalszych planach telewizję. I swoją zapowiedź spełnili. Strona jest w budowie.

koduj strona

 

Wchodząc na stronę widzimy główną tablicę, a na niej zakładki aktualności, felietony, publicystyka, galeria i wolny balkon. Na razie na stronie jest news informacyjny o wydarzeniach 4 czerwca 1989 r. oraz przywitanie na otwarcie redaktor Naczelnej Magdaleny Jethon i szefa KODu Mateusza Kijowskiego. Autorzy zachęcają do wspołpracy autorów, redaktorów, satyryków, grafików i fotografów. Na stronie widzimy artykuły ze wspomnieniami z daty 4.04.89 K.Kofty, W.Pszoniaka i A.Dygat. Jest również Kwestionariusz Prousta przeprowadzony z M.Kijowskim, W.Frasyniukiem i L.Wałęsą. Na razie wygląda to tak:

koduj 1

koduj2

źródło: koduj24.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register