STS czy Fortuna – kto jest najlepszym polskim bukmacherem?

Trudno stwierdzić, który bukmacher jest najlepszy na rynku, ale można śmiało powiedzieć, że dwoma najlepszymi bukmacherami w naszym kraju są Fortuna i STS. Obaj bukmacherzy mają w swojej ofercie wiele zdarzeń, na które można stawiać kupony oraz u nich każdy znajdzie dla siebie sport go interesujący. Mają też oni dobre bonusy powitalne dla nowych graczy, ale też dbają o swoich stałych klientów oferując im różnorodne bonusy w tym zwrot pieniędzy w przypadku przegranego kuponu. Dlatego, jeżeli ktoś szuka najlepszych bukmacherów to warto sprawdzić ofertę tych bukmacherów.

Bonusy powitalne u Fortuny i STS

Fortuna dla nowych klientów w tej chwili ma aż trzy bonusy. Pierwszym z nich jest zakład bez ryzyka, gdzie Fortuna zwraca pieniądze za pierwszy postawiony zakład. Drugim bonusem jest bonus bez depozytu, który wynosi 20 zł i można go postawić na dowolne zdarzenie jakie się chce i w razie wygranej od razu pieniądze można wypłacić na swoje konto bankowe. Trzecim bonusem powitalnym jest bonus od drugiej wpłaty, dzięki któremu podwoimy nasze środki na grę w momencie, kiedy spełnimy warunki tego bonusu. Fortuna ma jest jednym z najlepszych bukmacherów, jeżeli chodzi o promocje dla nowych graczy, którzy chcą spróbować swoich sił podczas obstawiania zakładów.

W STS można zdobyć dodatkową kasę na grę podczas trzech pierwszych depozytów. Należy jednak dokonać ich w ciągu 30 dni od założenia konta, aby w pełni wykorzystać oferowane bonusy. Za pierwszą wpłatę możemy dostać maksymalnie 300 zł za drugą 500 zł, a za trzecią wpłatę możemy maksymalnie uzyskać od bukmachera STS 700 zł. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy bonus 100 procent, a w przypadku drugiej i trzeciej wpłaty możemy uzyskać 50 procent bonusu od depozytu. Także mamy u tego bukmachera zakład bez ryzyka do 100 zł i darmowe 20 zł na postawienie kuponów na sporty wirtualne oraz 20 zł na kupon na Bet on Games. Wydaje się to być trochę słabsza propozycja dla nowych graczy niż w Fortunie.

Promocje dla stałych graczy w Fortunie i STS

Fortuna w ostatnich miesiącach oferuje mnóstwo promocji dla swoich stałych klientów i na pewno należy do najlepszych bukmacherów w Polsce, jeżeli chodzi o ten aspekt. Przede wszystkim od kilku miesięcy ma zakład na weekend, dzięki czemu wpłacając depozyt w piątek z odpowiednim kodem otrzymamy szansę zwrotu części pieniędzy w razie niepowodzenia i przegranego zakładu. Zdarzenia na kuponie kwalifikującym się do promocji muszą być rozstrzygnięte w ciągu pięciu dni od postawienia kuponu. Bardzo często też Fortuna oferuje swoim graczom promocję na zakłady live, gdzie stawiając kupon w razie przegranej mamy zwrot całej stawki na konto w postaci punktów FKP. Warto obserwować ofertę tego bukmachera, bo dla stałych klientów Fortuna wydaje się być najlepszym bukmacherem dostępnym na rynku.

W STS rzadziej występują tego typu promocje, ale jednak też u nich dość często można ubezpieczyć swój zakład i odzyskać część stawki w razie niepowodzenia. Najczęściej te promocje są przy okazji najważniejszych meczów w piłce nożnej. U bukmachera STS też wykonując określony obrót pieniędzmi po odpowiednim kursie można dostać zwrot części pieniędzy, które zostały u nich postawione. Najczęściej jest to 10 lub 15 procent pieniędzy, które zostały postawione na zakłady w danej promocji. W STS często też są prowadzone rankingi dla najbardziej aktywnych klientów i w taki sposób też można zdobyć dodatkową gotówkę.

Ci bukmacherzy mają bardzo korzystne oferty dla swoich klientów, ale też oni mają dość dużo sposobów, aby wykonać płatność. Fortuna i STS to najlepsi bukmacherzy w Polsce, którzy mają bardzo dobre oferty dla nowych i stałych klientów oraz bardzo przejrzyste swoje strony internetowe. Ich ogromnym plusem są bardzo dobre aplikacje mobilne oraz bardzo przejrzyste strony internetowe, na których dość łatwo można się poruszać. Bardzo ważną kwestią ,którą poprawił bukmacher Fortuna jest to, że swoje pieniądze z konta Fortuny można szybko wypłacać i już po kilku minutach są na koncie. To zmieniło się dopiero niedawno, dlatego to bardzo korzystne rozwiązanie ułatwiające wypłatę wygranych środków przez klientów.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register